Danışma ve Bilgi Hattımız


Booking Hotel USA


work and travel yardımı
work and traveL


ACİL DURUMLAR VE YARDIMACİL DURUMLAR
24 Saat ulaşabileceğiniz acil yardım telefonları bulunmaktadır. Bunları size gitmeden vereceğiz. Herhangi bir şekilde bu bilgiyi kaybederseniz ya da almayı unutursanız bize ulaşmanız ya da işvereninizden almanız her zaman mümkündür.

911 ARAMA - YANGIN, POLİS, AMBULANS - 911 her zaman arayacağınız bir numara değildir ancak başınız gerçekten dertteyse aramanız gereken bir numaradır. Eğer yaralanma, yangın, kaza, saldırı gibi acil durumlar sizin ya da yanınızdakilerin başına gelirse hemen 911'i arayın ve sakince bulunduğunuz yeri bildirin ve durumunuzu anlatın. Çevrenizde polis varsa yardım isteyin. Polisle konuşmaktan hiçbir zaman çekinmeyin. Ancak daima nazik olun ve durumunuzu sakince anlatın. Herhangi bir hırsızlık olayında (iş işten geçmişse) 911'i değilde yerel polis numarasını arayın, bu numarayı telefon rehberlerinden ya da yakındaki bir iş yerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Work & Travel Sponsorunuzun 24 Saat Ücretsiz Yardım Hattı: 911'i arayıp herhangi bir yardım istedikten sonra sponsor firmaya da haber verin. Çalışma saatleri dışında sponsorunuzun vereceği 24 saat ücretsiz iletişim hattını arayın. Eğer acil bir durum değil ise normal çalışma saatleri içinde verilen telefon numarasından arayabilirsiniz. Sponsorunuza çekinmeden her şeyi anlatabilir ve sorabilirsiniz. Acil durumlar ve acil olmayan durumlar hususunda aşağıda kısa bir bilgi verdik, bir göz atarsanız sizin için daha iyi olur.
- Ciddi şekilde yaralandıysanız veya ciddi bir rahatsızlık geçiriyorsanız
- Herhangi bir şekilde saldırıya uğradıysanız ya da suça karıştıysanız
- Tutuklandıysanız veya polisle başınız derde girdiyse (Tutuklanırsanız polisle konuşmadan önce bir avukatla konuşmanız en doğrusu olur).

 

 

 

Work&Travel Öğrencilerimizden Mektuplar

Örnek iş listemizden işinizi belirleyin

ÖrnekÇALIŞMA
YERLERİ

work and travel iş listeleri