Danışma ve Bilgi Hattımız


Booking Hotel USA


work and travel ile ne kadar kazanırım work and traveL

programiNIN

artilari ve sİze katacaklariHer şeyden önce; WAT programı her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen 60,000`den fazla öğrencinin katıldığı bir programdır ve size farklı bir dünya perspektifi kazandırır.

İngilizce Pratiği: Amerika'da kaldığınız 4 ay boyunca İngilizcenizi geliştirecek ve var olan İngilizce bilginizi gerçek hayatta uygulama fırsatını bulacaksınız. İngilizce konuştukça yabancı dilinize olan güveniniz artacak ve her ortamda kendinizi İngilizce olarak ifade eder hala geleceksiniz. Bu güven pratik yeteneğiniz artmasını ve yabancı dil korkunuzun yok olmasını sağlayacaktır.

Maddi Kazanç: Tek işte ayda ortalama 1200-1600 USD kazanabilecek ve program için gerekli olan yaşam ve seyahat masraflarınızı karşılayabileceksiniz. Amerika gibi herkesin hayallerini süsleyen bir ülkeyi masraflarınızı karşılayarak görüp, hatta yanınızda fazladan parayla dönebileceksiniz. Aynı anda hem çalışma hem de tatil yapma fırsatı bulacak, tüm bunları yaparken de kimseye yük olmayacaksınız. Program sonunda ömür boyu unutulmayacak tecrübe ve birikimlerle ülkenize geri döneceksiniz. CV` nize de yazabileceğiniz

İş Tecrübesi: WAT Programıyla ileriye dönük kariyeriniz için birikim sahibi olacaksınız. Bu birikim size gelecekte birçok alanda rakiplerinizin önünde olma avantajını sağlayacaktır. Yurtdışında iş tecrübesi elde edecek ve böylece CV`nize de yeni bir değer katacaksınız. Bir düşünün, daha öğrenciyken CV`nizde çalışmış olduğunuz Amerikan şirketlerinin isimleri ve referansları olacak! Kültür Değişimi: Hem Amerikan kültürünü, hem de diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışarak onların kültürlerini tanıma fırsatı bulacaksınız. Aynı zamanda kendi kültürümüzü de onlara tanıtabileceksiniz. Sorumluluk Alabilme: Kendi başınıza bir takim sorumluluklar üstlenecek ve özgürce kararlar alabileceksiniz. Çalışarak kendi ayaklarınız üzerinde durmaya alışacak ve hayata daha objektif bakabileceksiniz.

Gelecek Planlarınızın Hazırlığı: Yurtdışında eğitim, burs ve staj